Naše základy
stoja na vašich potrebách

Profil spoločnosti

Priestor. Domov. Budúcnosť.

Tri slová. Slová, ktoré definujú naše podnikanie, našu činnosť, naše projekty, už vyše štvrťstoročie.
Každý náš projekt je o vytváraní nového priestoru, v ktorom nájdete kvalitné bývanie, miesto na sebarealizáciu a ideálne podmienky pre plnohodnotný život. Priestoru, ktorý sa stane vašim domovom. Priestoru, v ktorom si budete radi plánovať vašu budúcnosť.

Značka OTYK vznikla pred 29 rokmi a budúcnosť nášho podnikania v súčasnosti zabezpečuje už druhá generácia vlastníkov, pokračujúcich v dlhoročnej tradícii a práci odborníkov, ktorí stavebníctvu venovali celú profesionálnu kariéru.

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je výstavba bytových, polyfunkčných a administratívnych domov, budov a objektov s kompletnými inžinierskymi sieťami, komunikáciami, parkoviskami, chodníkmi a prislúchajúcou infraštruktúrou.

Náš príbeh v číslach
29 rokov
na trhu
30
zrealizovaných projektov
1440
zrealizovaných bytov
113.7 mil. €
rozpočet celkových nákladov zrealizovaných projektov

Dcérske spoločnosti

A3 invest, s.r.o.
Bratislava

Spoločnosť je vlastníkom nebytových priestorov v polyfunkčnom dome Karolína v Bratislave, ktoré prenajíma spoločnostiam ako Slovenská sporiteľňa či poisťovňa UNIQA.

T3 invest, s. r. o.
Trenčín

Developerská firma na realitnom trhu v Trenčíne, ktorej úlohou je príprava, realizácia a predaj bytových a nebytových priestorov v rámci projektu Rodinné byty Zlatovská.